İzmit Genç İş Adamları Derneği

Dernek Başkanımız

Dernek Başkanımız

Söyleyecek sözümüz, yapacak çok işimiz var…
Değerli İZGİAD üyeleri, sevgili dostlarım;
13 Mart 2015 tarihinde yapılan Genel Kurul Toplantısı sonucunda takdirleriniz ve gösterdiğiniz güven ile İzmit Genç İşadamları Derneği (İZGİAD) Başkanlığı  görevini yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımla birlikte üstlenmiş bulunuyoruz. Siz değerli üyelerimize şahsıma ve yönetim kuruluma göstermiş olduğunuz güvenden dolayı yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum.  Derneğimizin bu güne gelmesinde emeği ve katkısı olan tüm başkanlarımıza, yönetim kurullarına, ilgili dönemlerde komisyonlarda görev alan, derneğimize emeği geçen, maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen tüm üyelerimize şükranlarımı sunuyorum.
Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu'na(TÜGİK) bağlı olan derneğimiz, her geçen gün kendisini yenileyen, daha iyiye adım atmak için yoğun çaba harcayan bir sivil toplum kuruluşudur. İZGİAD olarak, üyelerimizin sorunları, ihtiyaçları ve talepleri; yönetim olarak ilgileneceğimiz öncelikli alanlarımızdandır. Bu kapsamda üyelerimizin gündemini öğrenmeye yönelik aktif çalışmalar içerisinde olacağız ve bunlara bir iş planı çerçevesinde birlikte çözümler üretme çabasını göstereceğiz. Bu uğurda kentimizdeki tüm karar birimleriyle birlikte hareket etme olanaklarını kullanacağız.
Amacımız, genç işadamlarının liderlik vasıflarını sosyal ve siyasal sorumluluklarını ve dayanışma ruhunu geliştirerek sinerji yaratmak. Oluşturduğumuz bu sinerji ile  kent insanımıza ve kent tüccarımıza heyecan katacak ve kentimizi çekim merkezi haline getirecek projelere imza atacağız.İzmit GİAD olarak, kendimiz için değil kentimiz için ‘İZ’ bırakmak istiyoruz.
Türkiye’nin petrol kuyuları ,doğalgaz yatakları yok ama en önemli değeri olan genç enerjisi var. Kocaeli’in sosyal, ekonomik ve kültürel alanlarda gelişmesinde katkıda bulunmak için her zaman genç enerjimizle birlikte hareket edeceğiz.

İZGİAD olarak, benimsediğimiz  5G prensiplerimiz mevcut. 
Görünür ol,
Güvenilir ol,
Girişimci ol,
Global ol  ve dördünü yerine getirdiğinde 
Gelir elde et…

Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu (TÜGİK) Genel Başkanı Erkan Güral ve tüm yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum.
Çok yoğun ve başarılı geçeceğine inandığım bu dönemin ardından sizlerle el ele, omuz omuza daha uzun yıllar aynı çatı altında, derneğimiz için, kentimiz için, ülkemiz için başarılı çalışmalar gerçekleştirmeyi ümit ediyorum.
İyi ve faydalı işler yapmaya, ülkemiz ve milletimiz için çalışmaya, üretmeye devam edeceğiz. Daha güzel, daha mutlu, daha huzurlu günler yaşamak dileğiyle…
Sevgilerimi, saygılarımı sunuyorum

Dernek Scripti: Medya İnternet